Rudina Dembacaj shkon me Mark Frrokun me pushime, ne foton familjare befason vajza e saj (FOTO)

174

Aktorja Rudina Dembacaj ka nisur pushimet. Kjo verë për fat të keq për të nuk ka qenë edhe aq e mirë pasi hu mbi babain e saj dhe dh imbjen e madhe për humbjen e njeriut të saj të shtrenjtë nuk ka ngurruar ta shpreh edhe në rrjetet sociale.

 

Rudina ka publikuar pak çaste më parë foto nga pushimet e saja me vajzën dhe partnerin e saj, ish-deputetin Mark Frroku. Foto të ëmbla familjare, por që vëmendjen e tërheqin fjalët që Viktorja i ka thënë të ëmës.

 

Rudina Dembacaj publikon fotot e adhurueshme nga pushimet në plazh me

 

“Mam,do bejme foto? Se jemi shume bukur! … si mami #viktoriaakullorja #viktoriaqumeshtorja #vikitoriavarfaja”, shkruan Rudina në përshkrimin e fotos.