Djali i saj ka datëlindjen sot/ Adelina Tahiri i dedikon fjalë shpirti: I dhe kuptim jetës time, falenderoj Zotin që të kam

133

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri është një nga emrat më të përfolur në mediet rozë duke qenë në interes të audiencës për çdo risi rreth saj.

Djali i saj feston datëlindjen e parë, Adelina Tahiri bën dedikimin e ëmbël

E dita e sotme, është e veçantë për familjen e saj për shkak se ka ditëlindjen djali Joni, i cili mbushi plotë 2 vite jetë.

Në adresën e bukuroshes pati urime të shumta duke e uruar për ditëlindjen e djalit, ndërsa ishte vet këngëtarja e cila me një imazh të veçantë zgjodhi fjalët më të bukura për ta uruar djalin.

“Shume fat, shendet , dashuri dhe jet te gjat jeta e shpirtit tim je ti! Qe mi dhe kuptim jetes qe jetoj! Urime ditelindjen jeta mamit! ( falenderoj Zotin qe te kam),” shkruajti ajo poshtë fotos së ëmbël.