Rozana Radin e vjedhin në mes të ditës, ja çfarë po ndodh tani me këngëtaren

Këngëtarja Rozana Radi ka publikuar në rrjetin social Instagram një video ku tregon se i kanë vj edhur dyqanin e saj të veshjeve.

Dyqani i cili gjendet në sheshin Wilson në Tiranë ka rënë p re e një gr abitje nga një fëmijë që l yp në rrugë.

Në pamjet e e publikuara shihet djaloshi i cili futet te pjesa ku mbahen paratë dhe hera herës kontrollon se mos vjen ndonjë person. Në momentin që përballet me shitësen e dyqanit, djali kërkon para nga ajo dhe në këtë mënyrë largohet nga dyqani me shumën e gr abitur.

Gra bitja ka ndodhur ditën e sotme në orën 19:29, ashtu sicc shihet e rregjistruar në kamerat e sigurisë.

‘Te gjithe duart lart! ( Keto qe vo dhi i ka pas me i pr ish te Folie, kurse 1 mije lekshin e ka dash per buk )’- shkruan Rozana në Instagram.

TE TJERA

spot_img