Ndahet nga jeta gazetari i njohur shqiptarë

Në moshën 52 vjecare, ka humbur jetën sot gazetari i njohur Kastriot Shehdadi.

Shehdadi për shumë vite ka punuar si gazetar në disa media nga Kosova e Shqipëria, periudhë gjatë së cilës është dalluar për profesionalizëm dhe kontribut të pakursyer në përmirësimin e jetës së bashkëqytetarëve dhe shoqërisë sonë në pergjithësi.

Ai për gati 20 vjet ishte i angazhuar si Zyrtar për Informim në komunën e Gjakovës.

Varrimi i të ndjerit Kastriot Shehdadi bëhet nesër, e merkurë në varrezat e qytetit ne Gjakovë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img