HYRJELAJMESHOWBIZFamilja e Dua Lipës zgjedh Shqipërinë për të pushuar, si malësorë të...

Familja e Dua Lipës zgjedh Shqipërinë për të pushuar, si malësorë të vërtetë vendosen në zonën më përrallore të veriut

Pas pushimeve në Ulqin familja e Dua Lipës është zhvendosur në Shqipëri, në Syrin e Kaltër në Theth.

Këtë e ka bërë të ditur vetë babai i Dua Lipës, Dukagjini Lipa, i cili ka postuar disa foto në ‘Instagram’ së bashku me bashkëshorten dhe fëmijët.

Teksa familja e Duas me pushime këngëtarja e njohur ka vendosur të qëndrojë pranë të dashurit të saj Anwar Hadid. Kujtojmë që ditën e djeshme Dua Lipa festoi 25-vjetorin e lindjes

TE TJERA

spot_img