HYRJELAJMESHOWBIZMe rroba të zeza krah nënës dhe motrës, Rudina kujton të atin...

Me rroba të zeza krah nënës dhe motrës, Rudina kujton të atin e ndjerë dhe përlot me fjalët: Asgjë ditë s’është më njësoj do qeshim për ty

Rreth një muaj më parë, ndrroi jet babai i aktores dhe moderatores së njohur Rudina Dembacaj, Rexhep Dembacaj.

Rudina Dembacaj publikon foto me nënën dhe motrën/ Prek me dedikimin për babain e ndjerë

 

Aktorja na ka treguar shpesherë se me babain ka qenë shumë e lidhur dhe këtë na e ka vërtetuar më dedikimet në rrjetet sociale.

 

Pak më parë, ajo ka publikuar një foto me nënën dhe motrën dhe i ka kushtuar disa fjalë prekëse për babain.

 

“Asnjë ditë, asnjë moment nuk do jetë më njësoj… Ikja jote Bab ishte dhi mbje shumë e madhe për ne, por e kemi shpirtin plot nga dashuria me të cilën na rritët. Mami bashkë me ne, do tu mësojmë Hanës dhe Viktorias të njëjtat thesare jete që ti na le trashëgimi. Por mbi të gjitha do vazhdojmë ti buzeqeshim jetës njësoj si na doje ti. Të duam shumë!”, shkruan ajo

TE TJERA

spot_img