Lëkundje te forta tërmeti në Shqipëri, ja epiqendra dhe magnituda

Një lëkundje tërmeti është ndjerë në vend këtë mesditë, me epiqendër në Detin Adriatik.

Lëkundja raportohet nga faqja e regjistrimit të tërmeteve, me magnitudë 4.1.

EMSC e ka regjistruar lëkundjen me magnitudë 3.8, në Detin Adriatik.

Nuk ka raportime për dëme deri tani.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img