Arrestohet hajduti i pulave, policët bëjnë humor.. e filmojnë bashkë me “mallin” e vjedhur

Një arrestim i “fuqishëm” ka ndodhur në Kavajë, ku policia ka prangosur një person i cili akuzohet se është hajdut pulash në disa fshatra. Ai është Alfred Lushaj, personi që shihni në këtë foto. Por, mesa duket policët kanë gjetur momentin për të bërë humor me të.

 

Disa foto të shkrepura në komisariat ku i arrestuari është marrë bashkë me disa nga pulat e vjedhura kanë përfunduar në faqen interaktive “JOQ”, pa pyetur për dinjitetin e personit të arrestuar.

 

Lushaj është fotografuar në sallën numër 7, të shoqërimit të të rriturve, dhe pritet të përballet me akuzën e vjedhjes.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img