18-vjeçarja hidhet nga kati i tretë i pallatit

208

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë mesditë në Tiranë, në rrugën “Metush Luli”.

Sikurse njofton policia, një 18-vjeçare është hedhur nga kati i tretë i pallati ku banon, duke tentuar t’i japë fund jetës.

 

E reja është dërguar menjëherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

 

Sakaq, grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.