Disa kohë më parë humbi nënën, rrënqeth këngëtarja e njohur shqiptare

146

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhesika Polo, pak muaj më parë humbi njeriun e saj më të shtrenjtë, mamanë pas një sëmundje të rëndë. Sot ajo do të festonte ditëlindjen e në këtë ditë Xhesika i ka kushtuar disa fjalë rrënqethëse që të këpusin shpirtin.

“Sot do ishim duke festuar bashkë ditën e lindjes tënde e shtrenjta ime. Më mungon pafund mam.

Jeta u tregua e padrejtë me ty dhe me ne që na la me këtë plagë që nuk mbyllet asnjëherë”, ka shkruar Polo krah fotos me mamanë e saj.