Termet ne qytetin e Shkodres, ja epiqendra dhe magnituda e saj…

368

Një tjetër tërmet me magnitudë 3.4 i shkallës Rihter ka go ditur Shkodren.

Mësohet se këtë herë epiqendra ka qenë në afërsi të Velipojës.