Parashikimi javor nga Meri/ Një jetë e re fillon për këtë shenjë horoskopi, lajme dhe ndryshime të mira

147

Astrologe Meri ka lajme të mira këtë javë për disa nga shenjat e horoskopit.

Disa prej tyre do të kenë fat në dashuri, të tjerë në karrierë, ndërsa ata që i përkasin shenjës së Luanit duket se do të jenë me shumë fat pasi do të rigjenerohen e do të nisin një jetë të re me ndryshime të mira. Lexoni më poshtë parashikimin për çdo shenjë horoskopi.

Dashi
Hena e re ne Luan ju con drejt marredhenieve te reja dhe puneve te reja. Kujdes nga perplasjet me Saturnin te vjetren, ligjin apo kushtezimet e kohes qe mund te behen pengese. Nje burre i madh ne mosh ju pengon ne rrugen tuaj

Demi
Nje lidhje shume fatlume midis Aferdites dhe Uranit ne shenjen tuaj do ju kthej jeten e bukur qe keni dashur dhe do perparoj planet tuaja ne dashuri e ekonomi. Mund te beni ndryshim shtepie dhe shteti me Henen e re ne Luan

Binjaket
Lajme te mira, dalje, takime, udhetime dhe njohje te reja pas dates 19 gjithcka do jete nje frymemarrje e mire dhe mundesi per te shijuar gjithcka ka mbetur ne tentative

Gaforrja
Nje ndryshim i mire me ne fund ndodh ne jeten tuaj personale. Takoheni dhe lidheni mire edhe nje here me dike nga e kaluara dhe kjo ju vjen si nje shans i bekuar

Luani
Hene e re ne shenjen tuaj do ju jap shume mundesi te filloni jeten nga e para te rigjeneroheni dhe te jeni me optimiste. Fillime dhe pune te reja si edhe marredhene te reja nuk do mungojne. Hapet nje rruge e re per ju

Virgjeresha
Sikur te ishit me optimiste do ndodhte qe Hena e re ne Luan te mos ndodhte vetem ne endrrat tuaja por te ndodhte konkretisht si nje zhvillim dhe ndryshim i madh ne jeten tuaj. Mos lejoni te mbetet vetem nje enderr e nje nate vere

Peshorja
Do jeni ne nje moment shume te kendshem me dalje e njoje te reja dhe jete sociale shume interesante. Nuk do mungojne bashkepunimet e mira. Rrethi i zjarrit do ju ndikoj me pozitivitet te madh. Nje ceshtje personale sqarohet per mire dhe do keni nje ritakim romantik

Akrepi
Duket sikur rrethi i zjarrit dhe Hena e re ne Luan ju hap nje drejtim te ri ne jeten tuaj dhe ne karrieren tuaj. Me fat te madh ky ndryshim apo rruge e re. Ne jeten personale keni nje ritakim me dike nga e kaluara

Shigjetari
Presupozohet te jeni njerezit me me fat ne kete periudhe ne dashuri dhe krijimtari. Kujdes vetem nga kundershtimet ne ceshtjet ekonomike dhe kushtezimet e pabesueshme qe vijne aty

Bricjapi
Personalisht nuk do besoni shume ne ndryshimet pozitive dhe ngjarjet e lajmet e mira ne lidhje me punen apo perditeshmerine apo ekonomine. Jeni bere si muri i madh kinez perball cdo ennergjie vepruese duke e frenuar

Ujori
Dite te rendesishme ju presin. Vertet Hena e re eshte perball jush por mund te perfitoni nga ndryshimet qe vijne ne bashkepunime e bashkejetesa ne nje menyre te re. Mund te ndryshoni partnere apo menyre jetese. Ne pune do keni nje flirt te kendeshem apo tendence te riktheheni tek nje njohje e se kaluares

Peshqit
Zjarri i ketyre diteve nuk eshte problem per ju megjithese nuk e vleresoni si duhet duke u mbytur ne ujrat dhe nostalgjite tuaja me kokfortesi. Gjithesesi lajme te mira vijne ne biznes dhe jete personale. Ju rikthehen ditet e mira.