Si rrallëherë, Roberti dhe Patrisi bëjnë bashkë familjet e tyre

Ndonëse marrëdhënia mes dy vëllezërve Berisha, Robertit dhe Patrisit është shumë e mirë, nuk rastis shpesh që t’i shikojmë të bashkuara dy familjet e tyre. Të paktën rrjetet sociale nuk e tregojnë diçka të tillë.

Me çfarë kemi parë, vogëlushi Tian dhe bukuroshja Renee kanë munguar në ditëlindjet e njëri-tjetrit apo në festat e tjera familjare. Mirëpo, një foto e siguruar nga “Prive” tregon se jashtë syrit të publikut ato takohen dhe shkojnë shumë mirë.

Në foton në fjalë, shihet Roberti, Patrisi dhe fëmijët e tyre, në një nga qendrat tregtare të kryeqytetit. Siç duket, vëllezërit sigurohen që në kohën e lirë të bëhen bashkë me vogëlushët.

TE TJERA

spot_img