Pushime në Jug, del foto e Ramës dhe Lindës me mysafirin e veçantë, kush është Presidenti që shoqëron Kryeministrin

159

Prej disa ditësh kryeministri Edi Rama ka marrë pushimet, ndërsa ka zgjedhur bregdetin e Jonit.

Kreu i qeverisë është fotografuar në Sarandë.

Në foton e siguruar nga abcnews.al, kreu i qeverisë shihet mjaft i qeshur nën shoqërinë e bashkëshortes së tij, ndërsa në tavolinë është edhe një “mysafir” i veçantë.

Rama dhe Linda kanë drekuar me presidentit kroat Zoran Milanoviç. Presidenti kroat shoqërohet nga një grua dhe një djalë, që mendohet të jetë e shoqja me të birin.

Zoran Milanoviç njihet për miqësinë e tij me Edi Ramën.