Fifi ti je? Ndryshimi i këngëtares me belin e hollë duket i pabesueshme! Sa shumë është dobësuar!

Fifi po ndryshon sa hap e mbyll sytë pasi në foton e fundit nuk njihet! Këngëtarja është dobësuar tej mase dhe mjafton të shohim belin e saj të hollë në foton e fundit të publikuar në Instagram, që i ka lënë të gjithë fansat e saj pa fjalë.

“Fifi, motër ti je”?, i shkruan një ndjekëse, ndërsa një tjetër thekson sesa shumë është dobësuar.

Fifi nuk ka pasur kurrë komplekse për trupin e saj edhe pse dashje pa dashje është bërë shpesh pjesë e mediave për format e trupit.

Megjithatë, kohët e fundit, autorja e hiti “Zhurëm” ka nisur rrugën e gjatë të ndryshimit, pasi ka vendosur të humbasë disa kilogramë dhe kjo për shkak të shëndetit.

Ajo ka treguar në intervista të ndryshme se kilogramët e tepërt po i sillnin probleme serioze shëndetësore.

‘Më çanë lëkurën e thonjtë, gruan e mbështetën pas muri’! Robert Aliaj tregon si u masakrua nga efektivët në 1991-shin

Artisti Robert Aliaj Dragot ka treguar një prej historive më të dhimbshme të jetës së tij. Në një rrëfim në emisionin “S’e luan topi”,...

Pasi shfaqi premierën e filmit ‘Sofia’ në Londër, Arbana Osmani ‘kryqëzohet’ nga ndjekësit e saj: Je mendjemadhe!

Ndeshja e mbrëmshme e Botërorit, Serbi-Zvicër u përjetua shumë nga shqiptarët për shkak të dy futbollistëve me origjinë shqiptare, Shaqiri dhe Xhaka të cilët...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...