E mbysin kërkesat për pamjet me kaçurrela, Kostaq Papa publikon fotot e rinisë: Po ua plotësoj dëshirën

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Kostaq Papa e ka marrë me humor deklaratën që në fakt vetë e tha gjatë fjalës së tij muaj më parë në parlament, e që shkaktoi reagime kryesisht për nivelin e përfaqësimit në tempullin e popullit.

Ai than ë atë kohë se kur ishte i ri kishte kaçurrela dhe i qeraste femrat me Ëhisky dhe konjak, pasi ishte i bukur.

Si për të mbyllur gojët e l;iga që mbaese e kabnë vënë në dyshim një fakt të tillë, Papa ka pubblikuar fotot e rinisë ndërsa përkrah tyre shkruan se po plotëson dëshirën e atyre që duan të shikojnë foto të tilla, ndërsa paralajmëron se don pasojnë të tjera për të shuar kureshtjen.

“Për ata që duan të shohin foto me kaçurela po ua plotësojmë dëshirën! Foto të viteve 1984 në Sarandë, Korçë, Voskopojë,1985 Memaliaj e Korçë,1986Korçë dhe foto si Emigrant në Athinë më 1991 e 1992. Do pasojnë dhe foto të tjera për të hequr kureshtjen!”, shkruan Papa.i cili prej rreth dy vitesh paguhet me paratë e taksapaguesve shqiptarë.

TE TJERA

spot_img