HYRJELAJMEHOROSKOPIHoroskopi ditor, e marte 11 gusht 2020

Horoskopi ditor, e marte 11 gusht 2020

Dashi

Në dashuri gjërat ecin më së miri, por mund të ndiheni të mërzitur dhe kërkoni siguri. Bëni kujdes me debatet, pasi mund të rrezikoni. Në punë, nuk parashikohen zhvillime të reja.

Demi

Me praninë e Hënës në shenjën tuaj, kjo e martë paraqitet ideale për dashurinë. Do të jeni të vendosur në qëndrimin tuaj. Kjo është një ditë e rëndësishme, sa i takon çështjeve profesionale.

Binjakët

Jini të angazhuar, por bëni diçka ndryshe që të merrni më shumë kënaqësi. Sforcimet në punë do të vlerësohen. Energjia e mirë do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës.

Gaforrja

Ky është moment pozitiv për dashurinë, sidomos në raport me të lindurit e shenjës së demit dhe peshqve. Në punë, do të jeni disi nervoz, pasi jo çdo gjë do të ecë siç ju dëshironi.

Luani

Dashuria do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë gjithë ditës, ku do të keni nevojë që të qartësoni gjërat që nuk ecin. Puna paraqitet nën ritmin e duhur, ndaj mundohuni që të mos lodheni shumë.

Virgjëresha

Dashuria mund të lindë papritur. Zgjidhini mirë personat me të cilët mund të kaloni kohën, pasi keni nevojë për pozitivitet. Në punë, tregoni kujdes pasi mund të bëni gabime.

Peshorja

Ky është një moment i komplikuar për dashurinë, pasi nuk keni stabilitetin që dëshironi, shkruan noa.al. Në punë nuk duhet të humbni kohë, por flisni dhe qartësohuni sa më parë.

Akrepi

Në dashuri duhet të tregoni kujdes, pasi tensionet e jashtme mund të ndikojnë negativisht në jetën sentimentale. Në punë nuk jeni të kënaqur dhe kërkoni ndryshime, por bëni mirë që të mos nënvlerësoni atë që keni aktualisht.

Shigjetari

Në dashuri gjërat do të ecin më mirë, por ka ende disa vështirësi për të kaluar. Edhe puna paraqitet mjaft mirë, ku ditët në vijim do të jenë të mbushura me angazhime të shumta.

Bricjapi

Lidhjet e reja të dashurisë nuk ju bindin, pasi do të jeni të mbushur me dyshime. Në punë ka një projekt i cili ju mban të angazhuar.

Ujori

Ju pret një e martë nën ritmin e duhur, ndaj bëni kujdes. Në dashuri do të ndiheni të lodhur, por situata do të ndryshojë gradualisht. Sa i takon sferës profesionale, duhet të mbani parasysh mundësitë e reja.

Peshqit

Ky është moment mjaft pozitiv për dashurinë, pasi Venusi është në anën tuaj. Nga ana tjetër duhet të mundoheni që të mos përfshiheni në polemika dhe debate me kolegët. Në punë, do të keni mundësi që t’iu përkushtoheni gjërave të reja. /a.y/noa.al

TE TJERA

spot_img