4 muaj pas ndarjes, ribashkohet çifti i njohur i showbizit shqiptar

175

Në prill të këtij viti, këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku këngët e të cilës kthehen në hite, Dafina Zeqiri deklaroi publikisht se i kishte dhënë fund lidhjes me Dj Geek.

Në një rrëfim për revistën Story Dafina tha se arriti në një pikë që duhet të zgjidhte mes punës dhe romancës.

Megjithatë duket se çifti janë kthyer sërish bashkë e këtë e kanë lënë të kuptohet nga komentet e fundit plot dashuri që i kanë bërë njëri tjetrit në rrjetet sociale.

“Whoh”, i komenton Dafina partnerit dhe njëjtë ja kthen dhe ai shoqëruar me emoji me zemra. Nuk dihen nëse ata kanë mbetur shokë mes tyre, apo kjo është një shenjë se ata janë hedhur në krahët e njëri tjetrit.