HYRJELAJMESHOWBIZTuna shtatzënë për herë të dytë? Fotot që nxjerrin zbuluar këngëtaren

Tuna shtatzënë për herë të dytë? Fotot që nxjerrin zbuluar këngëtaren

Prej kohësh këngëtarja Tuna ndodhet në SHBA, ndonëse nuk na ka zbuluar arsyen ajo duket se po e shijon kohën atje më së miri.

Në daljet që ka pasur në rrjetet sociale, ajo që na ka bërë përshtypje është barku i rrumbullakosur poshtë fustanit. Kanë qenë mikeshat, ato që kanë publikuar një video të saj, teksa ecin në mbrëmje.

E ndonëse Tuna është kapur pak sekonda dhe në profil duket qartazi barku i fryrë poshtë fustanit të kuq.

Në rrjetet sociale Tuna është shumë aktive por gjithnjë kujdeset që ta kapë veten bust, pa nxjerrë në pah barkun.

Duket se më në fund Tiani i vogël do të bëhet me një motër ose vëlla.

TE TJERA

spot_img