Nuk i nxjerr asnjehere ne publik/ Shikoni sa jane rritur 2 cunat e Xhemit

127

Xhemi Shehu eshte edhe nje nene shume e perkushtuar ndaj dy djemve te saj, Martinit dhe Gabrielit pervecse nje moderatore shume e dashur per publikun.

Ajo eshte nje nder vajzat me te suksesshme te ekranit. Djalin e vogel e ka mbajtur paksa te terhequr nga publiku ndersa me djalin e madh Xhemi ka postuar foto me shpesh.

Moderatorja ka publikuar nje foto te te dy djemve dhe me siguri i ka embelsuar diten ndjekesve me kete foto shume te bukur.

Martini dhe Gabrieli shfaqen duke perqafuar njeri-tjetrin dhe duken si vellezer binjake edhe pse kane diference ne moshe.Ne sy bien edhe tiparet e bukura qe kane marre nga e ema.