HYRJELAJMEAKTUALITETKryeministri Rama jep lajmin e mirë që në mëngjes

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë që në mëngjes

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të diele me një lajm të mirë.

Rama bën të ditur se së shpejti në zonën e rilindur historike të Vlorës dhe të kemi edhe Muzeun e Shpëtimit të Hebrenjve, i cili do të jetë një atraksion turistik i veçantë.

Një muze bashkëkohor, me dëshmi, zëra e imazhe që dëshmon mikpritjen e shqiptarëve, pavarësisht vështirësive me të cilët duhet të përballeshin.

“MIRËMËNGJES

dhe me lajmin se së shpejti në zonën e rilindur historike të Vlorës, do të kemi edhe Muzeun e Shpëtimit të Hebrenjve, ju uroj një të dielë të bukur”, shkruan kryeministri Rama.

TE TJERA

spot_img