Këngëtarja Manjola Nallbani 51 vjeçare sfidon me format trupore

Manjola Nallbani i ka surprizuar të gjithë me foton e publikuar me rroba banje.

Është 51-vjeç, por trupi i saj nuk reflekton aspak moshën. Ajo duket si një

25-vjeçare. Manjola është një JLO shqiptare dhe për këtë nuk ka asnjë dyshim.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME