‘Çdo 6 e 8 muaj…’/ E lumtur me rezultatin, këngëtarja shqiptare ndan me ndjekësit pamjen e saj të re

Fjolla Morina është një nga këngëtaret shqiptare që shpesh herë tërheq vëmendjen e publikut për pamjen e saj tejet seksi dhe gjithmonë të kuruar në detaje.

Para pak minutash Fjolla zbuloi në instastory përmes disa videove se ka bërë buzët. E buzëqeshur dhe e lumtur me rezultatin këngëtarja pranon se sapo i bëri buzët dhe tregoi se çdo 6 ose 8 muaj kujdeset për fytyrën e saj.

‘Sot i kom bo buzët, surprize. Gjithmonë çdo 6 muj e 8 muj kujdesena për fytyrën teme, për paralizën e ballit.– shprehet Fjolla në video.

Tashmë personazhet e njohur nuk e kanë më kompleks të tregojnë ndërhyrjet që kryejnë në trup apo fytyrë.

TE TJERA

spot_img