Pamje prekëse! Babi i trembur përpiqej të fshihte fëmijën poshtë tavolinës gjatë shpër thimit në Bejrut

Si pasojë e shpërt himit masiv në kryeqytetin e Libanit në Bejrut, deri më tani janë shpallur 50 të vde kur dhe mbi 5000 mijë të pl agosur. Një bilanc ky shumë i rëndë.

Banorët e kryeqytetit janë përballur me momente tme rri, fr ike dhe ank thi. Nëpër rrugë shikon njerëz të gja kosur. Të tjerë të frikësuar për të afërmit e tyre.

Një video e postuar në “Twitter” shihet një baba me fëmijën e tij në shtëpi dhe gjatë shpë rthimit të madh, babi i trembur nuk dinte se çfarë të bënte apo si ta mbronte fëmijën e tij.

Duke u vërtitur nëpër shtëpi, ai e fut nën tavolinë dhe trupin e tij e kthen si mburojë për të. Për më shumë ndiqni videon:

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...