Manjola Nallbani nuk di të plaket, shfaqet super sèxy me fustanin e ngushtë ngjitur pas trupit

Manjola Nallbani është një këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptar, e cila ka një karrierë të gjatë në skenë dhe mund të themi me ploë gojë se ka fituar zemrën e publikut.

Ajo që ka bërë përshtypje gjithmonë me kalimin e viteve është fiziku i pandryshueshëm i këngëtares, e cila edhe pse 51 vjeç shfaqet me një fizik të adhurueshëm për moshën që ka.

Në fotot e postuara sëfundmi në rrjetin social instagram, këngëtarja shfaqet me një fustan të gjelbër të ngjitur pas trupit dhe duket me të vërtet shumë bukur.

TE TJERA

spot_img