Në të njëjtën dhomë/ Shkon për të lindur në spital, gruaja “njihet” me të dashurën e burrit, çuditet mjekja

Një grua ka zbuluar ditën që do të lindte se bashkëshorti e tradhtonte me një tjetër. Një gjinekologe në një spital në SHBA, publikoi videon ku dy gra shihen pak momente para lindjes.

E veçanta në këtë mes, ishte se babai i fëmijëve të tyre ishte po i njëjti. Mes ulë rimave të dhi mbjes së lindjes, gruaja zbulon këtë të fshehtë, ndërsa në video dëgjohet dhe momenti kur ajo përballet me të shoqin.

“Kur nëna me dhi mbje lindje zbulon se e dashura e të shoqit po lind në të njëjtin repart…”, shkroi mjekja krahas videos së publikuar.

Komentet pas kësaj video kanë qenë të shumta, veccanërisht për momentin e vështirë kur gruaja ka zbuluar tradhëtinë “Oof .. duhet të jetë koha më e keqe për ta zbuluar. Gruaja e shkretë tashmë është mjaft e stresuar”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...