Në pozicione prov okuese, Enca ‘tërbon’ gjith pushuesit e jugut

Enca ka pak ditë që ka publikuar projektin e saj të fundit me Don Xhon, titulluar “Break Down”, projekt i cili ka rezultuar shumë i suksesshëm dhe është pritur mjaft mirë nga publiku.

Në një postim të bërë në rrjete sociale, ajo tha se nëse për një javë kënga arrin 5 milion klikime, ka një surprizë për fansat, një kërcim er otik.

Tani Enca po shijon suksesin dhe ka vendosur të shkëputet nga puna e të bëj disa ditë plazh. Ajo ka publikuar së fundmi disa foto në Instagram, ku me bik ini duket tepër josh ëse.

Me format e kolme, me siguri të gjithë i kanë pasur sytë tek ajo.

TE TJERA