Ndër çiftet më të përfolura në ‘showbizz-in’ shqiptar, zbulohet dita e dasmës kur do martohet Eni Koçi me Gencin

Këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë hedhur p[oshtë zaërat se sjanë në prag ndarje dhe se do të martohen në vjeshtë.

Sipas “Panorama Plus”, ata kanë planifikuar të martohen në vjeshtë, në një ceremoni private. Dy këngëtarët ka kohë që jetojnë bashkë në Prishtinë dhe ceremonia e dasmës pritet të jetë e magjike, por ende s’ka detaje nga çifti deri më tani.

Rreth dy vite më parë, Genc Prelvukaj rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve me propozimin romantik që i bëri partneres së tij, Eni Koçi.

Të sëmurë dhe në kushte të vështira, kjo familje shqiptare ka nevojë për ndihmë

Një apel për ndihmë ka mbërritur në redaksinë e ”Gazetës Korrekte”. Në këto ditë festash një familje shqiptare ka nevojë për ndihmën e të...

Qumeshtor me miell. Receta origjinale qe duhet ta provoni me patjeter kete te diele

Qumeshtor. (Receta nga Elva)   Perberesit: 1- 1/2 kg qumesht 300 gr miell 300 gr sheqer 100 gr gjalp 4 kokrra veze ( mundesisht veze fshati)   Pergatitja: Ne nje tenxhere te madhe nxehim...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...