Burri me t*nga habit pushuesit në Vlorë sapo heq pantallonat

245

Një burrë në plazhin e Vlorës ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve pushuesve. Siç shihet dhe në videon e publikuar nga JOQ, ai shfaqet me t*nga në plazh duke ekspozuar të pasmet e tij.

Zakonisht jemi mësuar që në plazhe, të jenë femrat ato që ekspozojnë format trupore, ndaj rasti i tij habiti pushuesit

Burri ndodhej nën shoqërinë e një gruaje dhe shfaqej i qetë teksa hiqte pantallonat. Pas kësaj, lëvizi i lirshëm nëpër bregdet dhe të gjitha veprimet që janë filmuar po bëhen virale.

Lexo edhe:   “Çfarë ka barku ta nxjerr fejsbuku”/ Rama kap ‘mat’ Berishën, nxjerr foton: Shumica votojnë PS