Ngjarje e rëndë në Shkodër, mbyten 2 të rinj në lumin e Bunës

332

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër. 2 të rinj janë mbytur gjatë ditës së djeshme në lumin e Bunës.

- PUBLICITET -

 

Nuk dihet se në çfarë rrethanash janë mbytur 2 të rinjtë, behet fjale per Dhurim Arra 39 vjec dhe Frenk Pellumbaj 14 vjec.

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Darragjat, dhe tr upat e dy të rinjve janë gjetur të paj etë mëngjesin e sotëm.

 

Kanë qenë familjarët ata që kanë denoncuar h umbjen e të rinjve një ditë më parë.

- PUBLICITET -