“Le të gëzojmë që jemi…”, Agron Llakaj i bën dedikimin romantik bashkëshortes së tij (Foto)

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ka dedikuar një shkrim të ëmbël bashkëshortes së tij. Për çiftin dita e sotme është e veçantë, pasi festojnë 36-vjetorin e martesës.

 

Dhe në një ditë kaq të veçantë për ta nuk kishte si të mungonte dhe urimi emocionues dhe i rrallë i aktorit të humorit. Llakaj shkruan se së bashku me partneren ia kanë dalë t’i rezistojnë kohërave të vështira dhe të jenë bashkë.

 

“36 vjet martese. E dashur Kostandina !…edhe pse ne kohe te veshtira , le te gezojme qe jemi bashke ne cdo dite dhe ne cdo vite kujtim per kete pervjetor nje foto me keto dy dashuri , Adea & Teos….,dashuri mbi dashurite ! Gezuar, shkruan Llakaj në postimin e tij.

TE TJERA