Familja e këngëtarit të njohur shqiptar në zi, humb njeriun më të shtrenjtë

341

Ndahet nga jeta babai i këngëtarit të njohur shqiptar. Lajmin e hidhur e ndau në rrjetet sociale vetë këngëtari, Shkëlzen Jetishi.

 

Jetishi postoi një foto me të atin e ndjerë dhe shkroi: “Sot u nda nga jeta babai ynë Sokol Jetishi.” Sokol Jetishi u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare.

 

Ndërkohë kolegë, familjarë dhe fansa të këngëtarit i kanë shprehur ngushëllimet këngëtarit.

 

Lexo edhe:   Albi Nako sqaron të vërtetën e pushimit nga puna të Gracianos me SMS