Presidenti Meta poston foto me të bijën, ajo me çantë Chanel 6000 €

Presidenti Ilir Meta së bashku me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi kanë kaluar fundjavën në Sarandë. Mbrëmjen e të dielës Meta ka postuar një foto me familjen nga Kalaja e Lëkurësit.

Të kalojë fundjavën në vende të ndryshme të Shqipërisë dhe të postojë foto jemi mësuar tashmë me presidentin, por ajo që ka tërhequr vëmendjen në foton me familjen është çanta e vajzës së vogël.

Një model Chanel që kushton plot 6640 euro.

Mjafton me një kërkim në faqen e markës së njohur dhe menjëherë do të shfaqet çmimi.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img