Pamje të “nxehta” nga shtrati, kështu nuk e keni parë Xhensila Myrtezajin

Xhensila Myrtezaj prej kohësh ka dal pak sa nga stili i saj i baladave dhe jemi mësuar ta shohim edhe si “vajzën e keqe”.

Kështu ndodhi edhe në klipin e saj të fundit “Panorama” në bashkëpunim me Ardian Bujupin i cili po rezulkton një sukses.

Pas 11 milion klikimesh Xhensila vendoi t’i “qëras” ndjekësit me disa foto prov okuese. E veshur me fustan të shkurtër me pika Xhensila ka pozuar mbi krevat dhe duket vërtetë s eksi.

TE TJERA

spot_img