Pamje të “nxehta” nga shtrati, kështu nuk e keni parë Xhensila Myrtezajin

Xhensila Myrtezaj prej kohësh ka dal pak sa nga stili i saj i baladave dhe jemi mësuar ta shohim edhe si “vajzën e keqe”.

Kështu ndodhi edhe në klipin e saj të fundit “Panorama” në bashkëpunim me Ardian Bujupin i cili po rezulkton një sukses.

Pas 11 milion klikimesh Xhensila vendoi t’i “qëras” ndjekësit me disa foto prov okuese. E veshur me fustan të shkurtër me pika Xhensila ka pozuar mbi krevat dhe duket vërtetë s eksi.

E tregoi finalen e ‘Big Brother’ Arbana, por ja çfarë po ndodh jashtë për Luizin

Mesa duket konkurrenti i Big Brother Vip, Luiz Ejlli është “halli” më i madh i qytetarëve të vendit tonë.   Këtë e tregojnë pamjet më poshtë,...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, me Donald dhe Romeo Veshaj, në episodin e parë të sezonit të dytë....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...