Nuk e kemi parë kështu, gazetarja Eni Vasili pozon nga pishina: Jam gati për të…

244

Nëse ju ka shkuar ndonjëherë mëndja se Eni Vasilin nuk do ta shihni ndonjëherë jashtë studios televizive, e kishit gabim.

Ajo ka postuar disa foto në Instagram, ku në të parën shihet me kapele në pishinë, teksa tregon se po relaksohet.

“Jam gati për të mos bërë asgjë. Zyrtarisht me pushime”, shkruan Eni.

Në një tjetër foto Eni shfaqet sërish ndryshe, me një fustan rozë dhe me lule në dorë moderatorja duket shumë këndshëm dhe ndjekësit shprehen të surprizuar.