Famë, para apo pushtet? Ledri Vula tregon çfarë ka më shumë dhe përgjigja e tij do iu bëjë të qeshni të gjithëve

Reperi i njohur, Ledri Vula ka qenë ditën e sotme i ftuar në programin e së dielës në ekranin e ‘Top Channel’, në një intervistë përballë Ervin Kurtit, ku ka treguar më shumë detaje nga jeta e tij, raporti me Sarën, lajmin e shtatzënisë dhe projektet e tij në muzikë.

 

I pyetur nëse ka më shumë para, famë apo hite, reperi ka dhënë një përgjigje e cila i ka bërë për të qeshur të gjithë.

 

Ai ka treguar se teksa udhëtonte drejt Shëngjinit, e kishte ndaluar polici i cili e kishte pyetur për emrin. Pasi reperi i kishte treguar se si quhej, pyetja e policit ishte ajo që e kishte surprizuar Ledrin.

 

“Çfarë e ke Gjyste Vulaj?”, ishte pyetja tek e cila Ledri mendoi se polici nuk e njihte aspak.

 

Kjo situatë ka shkaktuat mjaft të qeshura dhe në studio, teksa reperi ka përfunduar se dëshiron të ketë sa më shumë hite.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...