DOLI NGA UJI, PUSHUESIT NE VELIPOJE TMERROHEN

3707

Kjo e diele ne plazhin e Velipojes pushuesit jane perballur me nje te “mik” te papritur.

Sic mund ta shihni ne foto nje gjarper eshte gjetur ne breg te detit ku kane qene vete disa nga pushuesit prezent qe e kane kapur dhe larguar per te mos friksuar kryesisht femijet.

Nje gje e tille natyrisht qe ka ngjallur kuriozitetin e te pranishmeve qe nuk kane nguruar ti bejne edhe foto

Lexo edhe:   Tifozët bujarë të Skocisë, 5 mijë paund bamirësi për fëmijët shqiptarë me sindromën “Down”