Ermal Fejzullahu del me deklaratene e parpritur per ata kengetare qe jane pa pune

Ermal Fejzullahun eshte perfshir ne nje debat te nxehte me kolegët e tij dhe ata kane reaguar masivisht për pakësimin e punës pas ndalimit të muzikës nga qeveria ku njhe pjese e tyre kane ngelur pa pune deri sa gjendja te stabilizohet.

 

Ermali tha: “Kolegët e mi janë ligështuar, sepse nuk kanë pasur shumë punë, por përderisa në trojet e Kosovës dhe të Shqipërisë ka shumë të varfër, për ne është shumë turp të na dëgjojë kush duke u ankuar, e duke thënë nuk kemi punë.

 

Është turp prej Zotit, kështu që ne të bëjmë maksimumin tonë e t’i kënaqim ata.

 

Ndaj duhet te jemi te durueshem ne keto kohe te veshtira.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...