Orinda hyri mes Xhemit e Arbanës dhe plasi xhelozia mes mikeshave

Dy moderatoret, Xhemi Shehu dhe Orinda Huta po i kalojnë bashkë pushimet verore në jug të vendit. Prej disa ditësh Xhemi dhe Orinda ndodhen në bregdetin shqiptar ku kanë publikuar foto të shumta në shoqërinë e njëra-tjetrës, që më shumë se gjithçka duket se i lidhi bashkë edhe stërvitja online në kushtet e shtëpisë.

 

Pavarësisht se po i shijon këto pushime, duket se Xhemit i mungon shoqja e saj e ngushtë, Arbana Osmani, e cila i ka pak më të kufizuara lëvizjet këtë verë, pasi është në pritje të ëmbël.

 

“Kur nuk ke Arbanën”, shkruan Xhemi në foton e saj të fundit, por komenti i Arbanës ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

 

“Ose Orindën”, ka shkruar moderatorja duke shkaktuar mjaft të qeshura tek ndjekësit, të cilët kanë pohuar se Arbana ndihet “xheloze”. Xhemi dhe Arbana ndajnë prej vitesh një miqësi së bashku, që nuk është venitur as me kalimin e viteve.

 

TE TJERA

spot_img