Pasi humbi plot 6 kilogramë, Armina Mevlani e ndan ‘sekretin’ e saj me të gjithë fansat (Foto)

194

Armina Mevlani ka dalluar gjithmonë për format e saj fizike mjaft tërheqëse, megjithatë në postimin e fundit në ‘Instastory’ ajo ka treguar se ka humbur 6 kilogramë që nga vera e vitit të kaluar.

“-6 kilogramë nga vera e kaluar. Sekreti është që nuk kam mbajtur dietë, por mungesa e kalorive dhe ushtrime kardio”, ka shkruar Mevlani krah postimit të saj.

Pavarësisht humbjes së 6 kilogramëve, Armina duket po aq e bukur dhe tërheqëse sa më parë. Ajo ka treguar vazhdimisht se kujdeset maksimalisht për të mbajtur trupin në formë me ushtrimet përkatëse çdo ditë.