HYRJELAJMESHOWBIZE gjeni dot se kush është? Sot është këngëtare e njohur dhe...

E gjeni dot se kush është? Sot është këngëtare e njohur dhe jeton në Gjermani

Ledina Çelo është kthyer 23 vite më parë me foton e fundit në Instastory.

Këngëtarja ka ndarë një foto me vëllain e saj dhe ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen është look-u i saj.

Me flokët e errët, bluzën e zezë dh elegancën që e karakterizon Ledina duket mjaft tërheqëse, njëjtë si dhe në ditët e sotme.

Disa kohë më parë këngëtarja zbuloi me anë të disa postimeve se shumë shpejt do të rikthehet në muzikë me një projekt të ri për të cilin është duke punuar.

TE TJERA

spot_img