Aksident masiv në aksin Lezhë-Shkodër, 4 të plagosur, dy në gjendje të rëndë

164

Një aksident masiv ka ndodhur ditën e sotme në aksin Lezhë-Shkodër.

Mësohet se në aksident janë përfshirë 3 makina. Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur 4 persona, ku 2 prej tyre janë në gjendje të rëndë. Të lënduarit janë dërguar me urgjencë në spital për trajtim mjekësor.

Sakaq, policia ka mbërritur ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Marre nga newsbomb.al

Lexo edhe:   Sjellja skandaloze ndaj gazetarit të Stop, shkarkohet nga detyra përmbaruesja