Dashnor Dikon nuk e ndal virusi, vazhdon ‘turin veror’ me personazhe të njohur të ekranit shqiptar

128

Këngëtari i njohur Dashnor Diko duket se po zhvillon një “tur veror” nën shoqërinë e disave prej personazheve më të njohur të ekranit shqiptar.

- PUBLICITET -

 

Vetëm pak ditë më parë ai publikoi në profilin e tij personal një fotografi, ku ishte bashkë me Aurela Gaçen dhe familjen e saj, por edhe me prezantuesen Bora Zemani dhe aktorët-vëllezër Romeo dhe Donald Veshaj.

 

Ndërsa sot, këngëtari i njohur i viteve ’90 ka postuar një tjetër fotografi, ku shfaqei i ulur në një tavolinë rreth së cilës qëndrojnë edhe Ermal Mamaqi me Amarda Toskën, aktori i njohur i humorit Behar Mera,këngëtarja Enca haxhia dhe aktori i portokallisë Irgen Çela.

 

“Dhe kështu u mblodhëm”, ka shkruar përbri fotografisë Dashnor Diko. Për momentin nuk dihet as arsyeja pse ata janë bashkë dhe as vedni se ku e kanë shkrepur këtë fotografi.

 

- PUBLICITET -