ANTON KROSAJ PËRCILLET NË BANESËN E FUNDIT

Në këtë mënyrë u përcoll për në banesën e fundit aktori profesionist I “Estradës së Shkodrës” Anton Krosaj I cili u nda një ditë më parë nga jeta në moshën 54-vjeçare. Miq, kolegë e të afërm I dhanë duartrokitjet e fundit në oborrin e teatrit “Migjeni” aktorit shumë të dashur për publikun shkodran dhe jo vetëm.

 

Kjo është humbja e dytë brenda vitit për teatrin “Migjeni” dhe Estradën Profesioniste të Shkodrës. Pak kohë më parë, në fillim të muajit prill u nda nga jeta në moshën 80 vjeçare edhe aktori I humorit Gëzim Kruja.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...