Ministrja e Edi Rames kapet mat me djemtë me muskuj spanjoll në resortin luksoz në Ksamil, mbi 1200 Euro nata

2784

Belinda Balluku, është ministrja e Ramës, që asnjëherë nuk ka tërhequr vëmendjen me punën që bën në Ministrinë e Infrastrukturës, por padiskutim me disa dalje qeveritare ku ka treguar më shumë seç duhet, në “shkëlqimet” aritmetike apo edhe tenderat që jep “pa hesap”.

- PUBLICITET -

Pas daljes pa reç ipeta në një inagurim rruge me kryministrin Rama, Balluku është përpjekur të zhdukë pak vëmendjen, mirëpo jeta e saj luksoze nuk ia lejon. Së fundmi janë publikuar disa pamje, teksa ministrja shijon pushimet në jug të Shqipërisë. Ajo shihet në shoqërinë e disa djemve të rinj, që sipas informacioneve në media, janë spanjollë.

Ajo është duke pushuar në resortin më luksoz në Ksamil, ku një natë mund të shkojë më shumë se 1200 euro. Mesa duket Balluku i paska shtrydhur mirë shqiptarët dhe është duke u relaksuar pa u shqetësuar nga askush, me shoqerinë e djemve të rinj dhe shërbimin luksoz të resortit. Për ty paska qenë kjo jetë ministreshë! Shqiptarët s’kanë lekë për dy ditë pushime…

- PUBLICITET -