Irma Libohova bën rrëfimin e ndjerë: I jap urdhër përditë vetes, duhet ta mbaj patjetër këtë gjë

117

Përdorimi i maskave në ambiente të mbyllura apo me shumë njerëz është bërë tanimë i detyrueshëm.

- PUBLICITET -

 

Ndonëse njerëzit kanë treguar se ndjejnë bezdi nga përdorimi i tyre teksa temperaturat janë shumë të larta, ministria e shëndetësisë ka vazhduar të bëjë thirrje për përdorimin e tyre.

 

Edhe këngëtarja e njohur, Irma Libohova ka treguar me postimin e fundit në ‘Instastory’ se e urdhëron veten çdo ditë për ta mbajtur maskën pasi është e domosdoshme.

 

‘Përditë i jap urdhër vetes’, Irma Libohova tregon rutinën e saj duke përdorur maskat

 

“Përditë i jap urdhër vetes, mbaje. Është domosdoshmëri”, ka shkruar Libohova krah fotos së saj. Ajo çfarë bie në sy është dhe ngjyra e maskës së këngëtares, e cila njihet për stilin e veçantë, duke kombinuar kështu ngjyrën e saj me këpucët.

- PUBLICITET -