Feston ditëlindjen, ja çfarë i bëtu Isli Islami Ori Nebijaj në emision…

177

Moderatorët e njohur Ori Nebijaj dhe Isli Islami me vite na kanë bërë shoqëri çdo mëngjes me emisionin ‘Wake up’ në Top Channel. Dyshja janë miq të ngushtë, ndonëse shpesh janë përfolur dhe për një lidhje të mundshme.

Ori feston sot ditëlindjen dhe në ditën e saj të veçantë nuk ka munguar një surprizë nga miku i saj i zemrës, Isli. Ai e ka uruar publikisht gjatë transmetimit të emisionit “Wake up”.

Isli së bashku me këngëtaren Anxhela Peristeri, e cila ishte e ftuar, i kanë kënduar Orit këngën e ditëlindjes. “Të duam shumë! Gëzuar ditëlindjen tënde dhe kalofsh bukur!”, u shpreh moderatori në studio.