Sot është super yll, por shikoni si dukej Enca 10 vite më parë

131

Enca vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më të komentuara në media e rrjete sociale, ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar dhe ndër më të suksesshmet në karrierën e saj si artiste. Ditën e sotme këngëtarja ka pranuar sfidën e Instagramit për të postuar foto të 10 viteve më parë.

- PUBLICITET -

 

Enca ka postuar një foto u ishte vetëm 13 vjeç, teksa pozon si modele para kamerës dhe duket një vajzë shumë e lezetshme.

 

Në postimet në vijim Enca ka treguar se në atë moshë ka filluar të publikojë cover-a këngësh në Youtube dhe ka qenë e para shqiptare që e ka bërë këtë.

 

- PUBLICITET -