‘Se pret ditën e dasmës, pa ardhur unë…’/ Fatmira Breçani i vë ‘kusht’ për dasmën moderatores Fjoralba Ponarit

Këngëtarja Fatmira Breçani ka qenë e ftuar në programin ‘E diell’, ku edhe ka folur për jetën dhe karrierën e saj.

 

Gjatë emisionit, një moment që ka shkaktuar mjaft të qeshura ka qenë ai kur Ervin Kurti me thumb ka kërkuar një ditë bosh nga agjenda e Fatmirës për të kënduar në dasmën e bashkëmoderatores, Fjoralba Ponari.

 

Me humor, këngëtarja iu kthye duke e “sqaruar” se babai i moderatores nuk e pret ditën e dasmës pa kënduar ajo në të.

 

“Nuk e pret ditën e dasmës Hydajet Ponari pa kënduar unë në dasmë”, ka përfunduar Fatmira.

TE TJERA