Kjo eshte shtepia luksoze e Bes Kallakut dhe Xhensilas,Shikoni luksin qe ka mbrenda shtepisë (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë çifti më i admiruar për publikun.

 

Hapat e tyre të parë që nisën krejt papritur, bën që dyshja të lidhen shumë me njëri-tjetrin dhe të premtojnë që dashuria e tyre të zgjasë deri në pafundësi

Xhensila dhe Besi janë njoftuar në rrugë kur ai e kishte ngacmuar këngëtaren dhe se nëna e Xhensilës ishte ajo e cila e aprovoj një gjë të tillë si në shaka pasi ishte bashkë me vajzën e saj në atë moment.

 

Sot dyshja janë martuar dhe po presin fëmijën e tyre të parë poashtu po bëjnë një jetë prej luksi.

 

Imazhe brenda shtëpisë së tyre kemi parë shpesh mirëpo në një paraqitje për ‘E diela shqiptare’ ata u kanë treguar publikut edhe vilën super luksoze të cilën e kanë në Gjirin e Lalzit, vendlindjen e Besit.

 

TE TJERA

spot_img